S.S.S

 • Promosyon nedir? Neden promosyon yaptırmalıyım?

  Promosyon etkili ve kalıcı bir tanıtım aracıdır. Firmanızın, markanızın, ürününüzün logosunu veya adını taşıyan promosyon ürünlerini müşterilerinize hediye etmeniz, marka değerinizi yükseltir, hedef kitlenize hızlı ulaşmanızı sağlar.

 • Promosyon ürünleri nelerdir? Hangi Promosyon ürünlerini tercih etmeliyim?

  Promosyon ürünleri; Kalemler, USB Flash Bellekler, Powerbanklar, Termoslar, Anahtarlıklar, Saatler, Hediyelik Setler, Şapkalar, T-Shirtler, Çakmaklar, Masa üstü setler, Kalemlikler, Defterler, Ajandalar, Duvar Saatleri, Çantalar olarak kısaca sayılabilecek çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Müşterilerinize hediye edeceğiniz promosyon ürünlerini belirlerken, hedef müşteri kitlenizi ve beklediğiniz geri dönüşü göz önünde bulundurmalısınız. Bunun dışında promosyon yaptıracağınız döneme göre, (örneğin yılbaşı promosyonu, fuar promosyonu, ürün lansmanı – bayi toplantılarıiçin promosyon gibi) promosyon ürünü tercihinizi belirleyebilirsiniz.

 • Promosyon ürünümü seçtim. Siparişimi nasıl vereceğim?

  Ürünleri sepetenizi ekledikten sonra, eğer logonuz yoksa baskı yapılacak ismi eklemeniz yeterlidir. Eğer logonuz mevcut ise logonuzu novaparti@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

 • Promosyon ürünlerim ne zaman hazır olur? Nasıl teslim alacağım?

  Siparişiniz, size gönderilen baskı görseline onay vermenizin ardından baskı atölyelerimize alınır. Yoğunluğumuza bağlı olarak 3-7 gün içinde hazırlanır, ve size haber verilir. Siparişinizi ofisimizden teslim alabileceğiniz gibi, isterseniz kargo ile gönderim yapabiliriz.

 • Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim ?

  Ödemeyi banka havalesi ödemesi yapabilirsiniz. 

 • Ürünler ve Baskı kalitesi nedir? Ürün baskısında problem olur mu ?

  Ürünlerimizde ve yaptığımız baskıda sizler için en kalitelisini tercih ediyoruz. Yine de elde olmayan sebeplerle firmamızdan kaynaklanan, teslim sırasında veya takip eden makul sürede ürünlerde ve baskıda oluşan problemleri en uygun şekilde telafi ediyor ve ürünlerimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz. Onay verdiğiniz baskı görseline göre yapılmış olan ürünlerden ve sipariş aşamasında, e-mail veya sözlü olarak, ürüne ve baskıya dair önceden bildirdiğimiz hususlardan firmamız sorumlu değildir. Yine de sizlere makul çözümler üretmek adına elimizden geleni yapıyoruz.