HakkımızdaHakkımızda

Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen ankaraucanbalon.com olarak, özgün tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizde daima yanınızda.

Uzman dizayn elemanlarımızla aktivitelerinizin en güzel şekle gelmesi için en iyi çözümleri sunarız. Unutulmayacak organizasyonlar hazırlarız. logobaskilibalon.com organizasyonlarınızda çözüm ortağınız ve destekçinizdir. Standart balon süsleme çalışmalarının yanında özel tasarım ve istekleriniz için de alternatifler sunmaktayız.

Balon, geniş bir kullanım alanına sahip bir üründür. ankaraucanbalon.com; süslemeden reklama, eğlenceden promosyona kadar gerek kurumsal gerekse bireysel ihtiyaçlarınıza cevap verir. logobaskilibalon.com, balon süsleme alanında farklı ve özgün tasarımlar sunma gayreti içindedir. logobaskilibalon.com olarak yıllar içerisindeki deneyimlerimizi süsleme alanından organizasyon alanına da taşıyoruz. Müşterilerimizin de talepleri doğrultusunda organizasyon ve tanıtımla ilgili ihtiyaçlara da cevap veren firmamız siz değerli müşterilerimizin doğru tercihi ve desteğiyle daha ileriye ve daha iyisine ulaşmayı hedeflemektedir.

Faaliyet Alanlarımız
Özel kutlamalar,  düğünler, nişanlar, sünnet düğünleri, doğum günleri, açılışlar, gösteriler ve fuarlar, turnuvalar, yarışlar ve spor karşılaşmaları, doğrudan satış merkezleri, siyasi mitingler,Sünnet düğünleri, sürpiz evlilik teklifleri..